HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Şirket etkinliklerini geniş bir yelpazede ele alıyor, kurumsal etkinlikleriniz için kreatif fikirler üretiyoruz. İster bir konferans, lansman, ürün tanıtımı, ödül töreni, eğitim programı, şirket pikniği, iş güvenliği etkinlikleri veya diğer kurumsal etkinlikler olsun, uzman ekibimiz sizin için en iyiyi üretmeye hazır.

Firmamız, yıllardır etkinlik sektöründe faaliyet göstermektedir ve yüzlerce kurumsal etkinliğe imza atmıştır. Geniş bir müşteri portföyüne sahip olmakla birlikte her müşterimiz için etkinliklerimizi başarıyla gerçekleştirmek için ayrı bir özen gösteriyoruz.

Bir organizasyon firması olarak, etkinliklerinizi hayata geçirmek için doğru stratejileri, en son teknolojileri ve kreatif fikirleri harmanlıyoruz. Etkinliğinizin her ayrıntısına dikkat ediyor, müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmek için çalışıyoruz.

Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemlidir.

Ekibimiz, deneyimli ve uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Her biri, etkinliğinizin farklı yönlerindeki görevleri üstlenecek becerilere ve bilgiye sahiptir. İster etkinliğinizin planlanması, tasarımı, teknik alt yapısı, organizasyonu veya yönetimi olsun, her aşamada size desteğe hazırlar.

Firmamız, müşteri memnuniyetini en önemli önceliği olarak görmektedir. Her müşterimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çalışıyoruz. Etkinliklerinizin tamamen özelleştirilmiş ve size özgü olmasını sağlıyoruz.

  • Etkinlik Ofisi, sorunu çözüme dönüştürür! JLL Türkiye Pazarlama departmanı olarak güler yüzlü ekibiniz ile başarılarınızın devam etmesini diliyoruz.

    MİRAY KANIK JLL TÜRKİYE
  • Etkinlik Ofisi, sunduğu hızlı çözümler ve markamıza sağladığı hizmet kalitesi ile her zaman bir adım öne çıkmıştır. Folkart olarak İzmirli bir firma ile işbirliği içinde olmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz. Özverili çalışmalarınız için teşekkürler!

    HANDE ÖZOTRAÇ FOLKART
  • Etkinlik Ofisi iyi bir ekip ve iyi bir iş ortağı. İşlerine değer veriyor ve sevgiyle sunuyorlar. Tüm desteğiniz ve iş birliğiniz için teşekkür ederiz.

    EVREN KIRCALI ECE TÜRKİYE

“Harika işler yapabilmenin tek yolu, yaptığın işi sevmektir.”